ShowBiz

Zhgënjehet Emily, revista i zmadhon buzët dhe gjoksin (Foto)

Ajo është kaq e mirë, saqë bukuria e saj natyrale bën të shkëlqejë në fotografitë që modelja hedh në rrjete sociale. Emily Ratajowski nuk ishte e lumtur pasi një revistë franceze bëri fotoshop buzët dhe gjoksin e saj duke ia zmadhuar për kopertinën e saj.
.
“Isha jazhëzakonisht e zhgënjyer kur pashë buzët dhe gjoksin tim të përpunuar me “photoshop” në këtë kopertinë”, ka shkruar Emily bashkangjitur fotos së postuar në “Instagram”.

Aktorja dhe modelja 26-vjeçare ka postuar dy fotot në llogarinë e saj të “Instagram”-it, atë origjinale dhe atë të përdorur në kopertinë

Komentoni