ShowBiz

‘Zejnepin’ se keni parë kaq seksi, këto foto ju lënë pa frymë! (Foto)

Aktorja turke Hazal Filiz Küçükköse për publikun shqiptar njihet nga seriali ‘Karasevda’ me emrin Zejnep.

Ajo veçohet për stilin e saj dhe thjeshtësinë që ka ndërsa duke qenë aktive në rrjete sociale publikon shpesh foto për t’i mbajtur sa më afër vetes ndjekësit që në numër janë të shumtë, shkruan lajmi.net

E këto janë disa nga fotot në të cilat ajo shfaqet shumë tërheqëse ndërsa së fundmi ka pozuar edhe për njërën nga revistat e njohura turke, si nuse.

c-fecfkxcae1gm-736x1024

foto

e9b9d96951082e2290413e0494e6de59

foto

hazal-filiz-kucukkose-biyografisi-365

foto

qrfukzm

foto

screenshot-1-49

Komentoni