Sport

Ylli i Formula 1 bëhet sërish baba, vjen në jetë Naila (Video)

Ylli i Formula 1 Niko Rosberg dhe bashkëshortja e tij, Vivian i kanë dhënë mirëseardhjen në jetë vajzës së tyre të dytë Naila këtë javë.

Ka qenë vetë Rosberg që ka konfirmuar lajmin në një video të publikuar në YouTube.

Në video ai shfaqet me vajzën e sapolindur, që i bashkohet vajzës së tyre të parë Alaia që ka lindur 2 vite më parë.

Komentoni