ShowBiz

Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë diçka të përbashkët që nuk e mendoni (Foto)

Përveçse janë të dyja moderatore mjaft të suksesshme programesh televizive, bionde dhe nëna fëmijësh duket se Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë edhe diçka tjetër të përbashkët.

Dy bukuroshet e ekranit kanë publikuar foto në rrjete sociale me bikini ku shohim se forma dhe ngjyra e tyre është identike.

Ndonëse kanë veshur bikini të njëjtë secilës i rri në mënyrë të përkryer. Për Vejsiun kujtojmë se është mjaft e rrallë të pozojë me bikini në rrjete sociale dhe kjo është një nga ato herët e rralla./Gazeta Express/

Komentoni