ShowBiz

Vjen projekti i ri i Blunt & Real

Dyshja e njohur kosovare Blunt dhe Real kanë njoftuar se të enjten do të publikojnë projektin më të ri.

“Gjini Gjini” mban titullin kënga e cila, sipas paralajmërimit, do të publikohet në orën 19:00.

Kënga e re vjen katër muaj pas lansimit të “Do you love me”.

Komentoni