Kosova

Vetura bie në greminë në magjistralen Klinë-Gjakovë

Një veturë është aksidentuar në magjistralen Klinë-Gjakovë, ku vetura ka rënë në greminë.

Në vend ngjarje shihet se është policia, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Javëve të fundit janë shtuar aksidentet me fatalitet për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë, ndërsa Policia e Kosovës bën apel që të bëhet kujdes duke mos zhvilluar shpejtësi të madhe dhe respektohen shenjat e komunikacionit.

Komentoni