ShowBiz

Vajza e Natalie Portman: Fanse e artit që prej vegjëlisë

Aktorja e Hollywood-it, e mrekullueshmja Natalie Portman duket se po shijon ditët e saj me të voglën e porsalindur. Me një paraqitje tërësisht natyrale dhe shumë sportive, ajo u pa së fundmi duke shkëlqyer teksa kalonte kohë me vajzën e vogël, Amalian, në një muze të Los Angelos, shkruan Kosova.info.

Vetëm 9 muajsh, vajza e fitueses së Oscar, po shijonte kohën në gjoksin e nënës së saj, deri sa aktorja po shijonte ekspozitën nga artistët Jeff Koons dhe Yayoi Kusama.

Mbase në një mënyrë të tillë, aktorja ka vendosur të kultivoj tek bebja e saj shijen për artin duke shpresuar mos ajo do të vazhdoj në hapat e prindërve. /Kosova.info/

Komentoni