Bota

Të shtëna në një shkollë në Florida, raportohet për viktima

Mediat amerikane raportojnë për viktima në një incident të armatosur në një shkollë të mesme, në Portland, Florida.

Situata po vazhdon dhe policia është në përpjekje për të neutralizuar agresorin, raporton KTV.

Policia u ka bërë thirrje nxënësve dhe mësuesve në Marjory Stoneman Douglas High School që të barrikadohen derisa t’i gjejë policia.

 

Komentoni