Bota

Të shtëna me armë në Malmo

Një incident i rëndë ka ndodhur në qytetin suedez Malmo ku ka pasur të shtëna me armë në një qendër tregtare.

Raportohet për disa të lënduar, dhe personin përgjegjës që ka ikur.

Sipas raportimeve të fundit në qendrën tregtare ku ndodhi sulmi janë mbyllur shumë persona.

Komentoni