Video

Surprizë! “I ftuari” i pazakontë tmerron dasmorët

Një i ftuar i pazakontë ka ndërprerë një ceremoni martesore në fshatin Madya Pradesh të Indisë duke e kthyer atë në një ditë të paharrueshme për çiftin dhe dasmorët.

Tigri është shfaqur papritur dhe sigurisht që nuk ishte e mirëpritur në dasmë.

Sapo të ftuarit dhe çifti e vunë re filluan duke bërtitur dhe vrapuar.

Në video shihet tigri duke u larguar pa lënduar asnjë njeri.

Komentoni