ShowBiz

Supermodelja ndryshon look, duket e mrekullueshme

Bella Hadid ka ndyshuar look pas shijimit të pushimeve verore në Evropë. Supermodelja është shfaqur me flokë të shkurta dhe dukej shumë tërheqëse.

20-vjeçarja është fotografuar në New York e veshur me një bluzë pa reçipeta dhe pantallona të bardha që ia tregonin format trupore në mënyrë perfekte.

Komentoni