ShowBiz

Supermodelja ‘çmend’ fansat (Video)

Ajo është një nga modelet më të kërkuara dhe njihet për publikimin e videove provokuese.

Dhe këtë herë supermodelja Emily Ratajkowski ka postuar një video në Instagram e veshur me të brendshme të kuqe duke ‘çmendur’ fansat.

Ylli 22-vjeçar ka pozuar sipër një krevati e mbuluar me spageti për kalendarin e famshëm të revistës LOVE ku shfaqet mjaft seksi dhe tërheqëse.

Komentoni