ShowBiz

Shkenda Dubova ekspozon të pasmet në Francë

Këngëtarja Shkenda Dubova ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të pakta janë rastet kru Shkenda vendos të publikojë edhe ndonjë fotografi provokese.

Ajo ndodhet në Annemasse të Francës, ku është duke kaluar disa ditë të mira pushimi atje.

Dubova shquhet për linjat atraktive, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në asnjë prej paraqitjeve të saj. 

Komentoni