ShowBiz

Shikoni sa është rritur vajza e vogël e Teuta Krasniqit

Aktorja dhe moderatorja e njohur Teuta Krasniqi është nënë e dy vajzave Kaia dhe Tara.

Teuta është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë ndan me fansat e saj foto të vajzave të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto të Kaias, vajzës së saj të vogël. Në 3 tetor ajo mbushi plot 1 vjeç.

 

Komentoni