ShowBiz

Shakira dhe Pique drejt shkurorëzimit

Duket se do ta kemi shkurorëzimin e vitit në botën e yjeve botërore.

Mediat kolumbiane kanë publikuar një shkrim që raporton se më nuk janë bashkë Shakira dhe Pique.

Madje, revista Caras shkruan se prej shumë muajsh çifti më nuk jetojnë bashkë dhe se shumë shpejt edhe zyrtarisht do të ndahen.

Por, edhe futbollisti i Barcelonës nuk ka publikuar më asnjë foto me Shakirën që prej dasmës së Lionel Messit.

Theksojmë se kohët e fundit këngëtarja i është përkushtuar karrierës muzikore.

Komentoni