ShowBiz

Serena Williams martohet në fundjavë

36-vjeçarja do të martohet me të fejuarin e saj Alexis Ohanian të enjten në New Orleans.

Dasma do të zhvillohet në New Orleans dhe thuhet se do të kushtojë rreth 1 milion dollar.

Beyonce, Jay Z, Kris Jenner, Eva Longoria, Ciara, Kelly Rowland dhe madje Meghan Markle pritet të marrin pjesë në këtë ceremoni.

Serena ka kohë që ishte tërhequr nga tenisi për t’u fokusuar në jetën private.

Serena Williams u lind më 26 shtator, 1981.

Ajo në karrierën e saj si teniste ka 783 fitore dhe 130 humbje.

Komentoni