ShowBiz

Rita Ora mahnitëse me të brendshme (Foto-Video)

Padyshim që Rita Ora është ka një karrierë të sukseshme jo vetëm në boën e muzikës por edhe në modeling.

Ylli i popit së fundimi është bërë imazhi i linjës së të brendshmeve Tezenis. E veshur me të reçipeta me dantella ekspozoi format e saj turpore perfekte dhe dukej mjaft seksi.

Komentoni