ShowBiz

Rita Ora ka një ‘mesazh’ të trishtueshëm për ju

Mbrëmë në New York, grupi i njohur Readiohead ka mbajtur një koncert ku kishte marrë pjesë edhe Rita Ora.

Me një stil prej një ‘rocker girl’ të vërtetë Rita ka shkëlqyer më të vërtetë. Bluza e saj dukej ca si e sikletshme por që Rita dihet se ka aftësi ta zotërojë secilën veshje.

E ajo që binte në sy ishte mbishkrimi në kapelën e saj. “Kam ardhur të thyej zemra” ishte ‘mesazhi’ që këngëtarja shqiptare donte t’iu jepte të pranishmëve.

Dhe nuk është edhe aq larg mëndësh që mbrëmë Rita i ka thyer disa zemra të fansave të shumtë.

Komentoni