ShowBiz

Rikthehet Johnny Depp

Johnny Depp rikthehet në ekran, mirëpo këtë herë me një realizim ndryshe nga çka jemi mësuar ta shohim. Duket se Marilyn Manson e  ka bindur mikun e tij Johnny Depp që të jetë pjesë e videoklipit shokues të këngës së tij të re. Kënga titullohet “KILL4ME”, shkruan Kosova.info.

Ylli hollivudian shihet në një treshe me dy bukuroshe. Vajzat shihen tek  shqyejnë rrobat e njëra-tjetrës në skena shokuese.

Gjatë videoklipit shihet Depp duke hyrë në një shtëpi të frikshme përpara se të takojë bukuroshet . Këtu gjërat të marrin një kthesë të “nxehtë”. Shihni videoklipin dhe gjykoni vet. /Kosova.info/

Komentoni