ShowBiz

Rihanna tejet atraktive në sesionin e fundit fotografik për Versace

Përveç që rrëmben botën e muzikës sa herë që vjen me një projekt të ri muzikor, ajo njihet për stilin e saj të veçantë dhe shumë të guximshëm, shkruan Kosova.info.

Këtë gjë ajo e ka konfirmuar edhe me sesionin e saj të fundit të fotove e veshur me veshje tejet atraktive të punuara nga Versace. Në këto foto këngëtarja duket shumë sexy dhe shihet duket pozuar me bluzën e hapur në pjesën e gjoksit.

Përveç botës së modës, suksese i saj më i fundit është kënga “Wild Thoughts” ku mori miliona klikime në Youtube dhe ishte një vit i verës që lëmë pas. /Kosova.info/

Komentoni