ShowBiz

Publikohen foto “të nxehta” të Xhensilës dhe Bes Kallakut në shtrat (Foto)

Çifti më i përfolur i momentit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar muajin e  mjaltit. Teksa kalojnë kohë së bashku këngëtarja nuk ka hezituar të postojë dhe disa foto “të nxehta” në profiling  e  saj në Instagram me bashkëshortin e  saj.

Çifti shihet në shtrat shumë pranë njëri- tjetrit. Këngëtarja bukuroshe duket se nuk qëndron dot pa i dedikuar Besit disa fjalë mjaft të ëmbla përmes një foto ku të dy shfaqen më të dashuruar se kurrë me njëri-tjetrin.

“Me syt e tu shoh vetem parajsen…,” – shprehet Xhensila krahas fotos së postuar.

Komentoni