Video

Përplaset autobusi, “fluturojnë” pasagjerët (Video)

Kamerat e vëzhgimit kanë filmuar një moment kur një autobus i mbushur me pasagjerë përplaset fort me një automjet, duke shkaktuar “fluturimin” e pasagjerëve nga karriget e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në provincën Hunan të Kinës.

Video tregon kur një makinë e bardhë godet autobusin, ndërsa shoferi përpiqet të mbajë mjetin në ekuilibër, por pavarësisht përpjekjes, autobusi është rrokullisur në anën e djathtë.

Aksidenti ndodhi të dielën (1 tetor) dhe fatmirësisht u mbyll me vetëm një person të plagosur.

Komentoni