Rajoni

Përgjaket lokali “Barcode”, shumë të plagosur (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në kafenë Barcode në Tetovë, ku pas zënkës dhe rrahjes mes dy grupeve ka ardhur deri tek krisja me armë me ç’ast janë plagosur dhjetëra persona që gjendeshin në lokal.

Në spitalin e Tetovës për momentin ka shumë të plagosur dhe policia ka ardhur në vendngjarje, njofton Shqipmedia.

 

Komentoni