Video

Perfeksion, realizon në dru portretin e Elvis Preslyt me motosharrë

Një burrë ka arritur që të realizojë në mënyrë të jashtëzakonshme portretin e këngëtarit me famë botërore Elvis Presly.

Në mënyrë perfekte, ai duke përdor një motosharrë bëri skulpturën e mbretit të “Rock n’ Rollit”në drru.

Video është postuar në rrjetet sociale dhe të gjithë ata që e kanë parë janë mahnitur nga perfeksioni i artistit.

Komentoni