Lajme

Përfaqësuesja e Kosovës mbërriti në Krakovë

Përfaqësuesja e Kosovës mbërriti në Krakovë të Polonisë, ku më 9 tetor do të përballet me Ukrainën. Përfaqësuesja dhe krerët e FFK-së janë akomoduar në hotelin “Crown Piast” në Krakovë.

Sot shtabi teknik ka paraparë të ketë një regjenerim si dhe të bëjë analiza të ndeshjeve të Ukrainës si dhe të bëjë një analizë të ndeshjes së mbrëmshme kundër Kroacisë.

foto-2-4foto-3-3

Leni koment

Email-i juaj nuk do te publikohet.


*