ShowBiz

Pas Ritës, Dua Lipa pozon në sutjena para pasqyrës (Foto)

Këngëtaret shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare, sot janë emra shumë të komentuar në mbarë botën. Rita Ora dhe Dua Lipa janë dy prej vajzave që janë shumë të pranishme në titujt e medieve rozë. Ato nuk i kursejnë në shumë raste edhe paraqitjet tejet provokuese me të cilat ‘ndezin’ rrjetet sociale.

Ishte Rita ajo e cila gjatë ditës së djeshme postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqej në sutjena. Pas saj, Dua solli në të njëjtën pozitë fotografi provokuese pranë pasqyrës, veprim ky që na bën të dyshojmë se dyshja janë në ‘garë’ me njëra-tjetrën.

Kissy kissy

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Komentoni