Sport

Orari i ndeshjeve të Shqipërisë për kualifikimet e botërorit “Rusi 2018”

Në shtator do të luhen ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës “Rusi 2018”.

Dhe ëndrra e Shqiptarëve vazhdon, teksa kombëtarja kuqezi do të luftojë për të siguruar një vend në Kupën e Botës që do të mbahet në Rusi.

Tashmë janë publikuar kundërshtarët dhe orari i ndeshjeve kualifikuese të Shqipërisë.

Dy rivalët më të vështirë për Shqipërinë në këtë fazë janë Spanja dhe Italia.

13903200_1173301149398973_5631552172466381487_n

Komentoni