ShowBiz

Nuk ndalet Dua Lipa, fiton çmim në ‘BBC Radio 1 Teen Awards’ (Foto)

2017 padyshim që është viti i këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Dua ishte fituesja e një prej çmimeve më të mëdha në BBC Radio 1 Teen Awards mbrëmjen e së dielës.

Këngëtarja u vlerësua me çmimin ‘Artisja më e mirë solo’ për këngën e saj ‘New rules’ që po thyen rekorde klikueshmërie.

22-vjeçarja u shfaq në tapetin e kuq e veshur me një fustan të verdhë dhe dukej mahnitëse.

Komentoni