ShowBiz

Nuk do ta besoni sa kushtojnë çorapet e Rihannës

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë të veshjes dhe gjithmonë siguron që të gjithë njerëzit të kthejnë kokën kudo që shkon.

Këtë herë Rihanna ka siguruar akoma më shumë vëmendjen e veshur me çorape Gucco Resort që kushtojnë jo pak por 1.300 dollarë.

Ylli i popit ka postuar fotografinë në rrjetin e saj social Instagram. 29-vjeçarja mbante veshur një fustan të zi, të shkurtër me dekolte të hapur, një xhuboks dhe çorapet e saj të bardha.

Komentoni