ShowBiz

Noizy zbulon studion e tij të re (Foto)

Me siguri i nxitur edhe  nga fillimet e tij të vështira, Noizy arriti të ndërtojë studion e tij muzikore.

Prej aty reperi ka nxjerrë shumë nga hitet e tij. Ndërkohë nuk kënaqej me kaq. Pas disa vitesh karriere të suksesshme 30 vjeçari  i sigurtë edhe financiarisht nisi një projekt për një studio tjetër. Këtë herë në përmasa më të mëdha, më luksoze dhe më shumë sipas shijeve të tij. Pas një pune intensive, erdhi momenti që Noizy të na prezantojë me studion e tij, të përfunduar ku sigurisht nuk mungon as elementi i shisha-s, e cila së fundmi është kthyer në të preferuarën e tij.

Komentoni