ShowBiz

‘No kiss’ thonë Baby G dhe Fero (Video)

Dyshja e ‘On Records’ Baby G dhe Fero erdhën me projektin e ri.

Ajo titullohet ‘No Kiss’, tekstin e së cilës e shkroi Fero.

Për videoklipin është kujdesur produksioni Film Nation teksa shfaq artisten në formë.

Për më shumë shikoni këtë projekt muzikor:

Komentoni