ShowBiz

Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si binjake (Foto)

Olta Gixhari gjithmonë është paraqitur para publikut  shumë provokuese. Ajo ka vendosur të prezantojë një nga një anëtarët më të rëndësishëm të familjes së saj.

Pasi u njohëm me banbain dhe motrën e aktores tashmë është momenti që të prezantoheni me nënën e saj.

Dy motrat Gixhari ngjajnë shumë dhe me foton e publikuar sot ato dhe nëna e tyre duken si trinjake.

Komentoni