ShowBiz

Një tjetër VIDEO seksi po qarkullon në internet, protagoniste është ish-partnerja e Rob Kardashian

Video ku Blac Chyna, ish partnerja e Rob Kardashian performon seks oral, po bën xhiron e internetit. Video është publikuar pa dijeninë e saj, sipas avokatit dhe ai e ka konsideruar si kriminale.

Identiteti i mashkullit në video nuk dihej, por ish-i dashuri i Chyna-s, Mechie, ka thënë publikisht se penisi në video është i tij, videon e ka xhiruar vetë dhe tani është i tërbuar që videoja është publikuar.

Videoja është xhiruar nga Mechie në telefonin e Blac Chyna-s dhe askush s’e ka idenë si ka dalë.

Por sikur të mos mjaftonin këto, komentet e njerëzve se video është nxjerrë qëllimisht nga Chyna janë të shumta.

Sipas tyre ajo po kërkon të ndjekë metodën e shumë të famshmëve duke kërkuar vëmendje me anë të këtyre materialeve.

Por të tjerë e kanë ofenduar duke u shprehur se ajo nuk di të bëjë seks oral, dhe madje videon e saj e kanë krahasuar me atë të Kim Kardashian.

ImageImage

Komentoni