ShowBiz

Një ribashkim i ‘Desperate Housewives’ në tapetin e kuq (Foto)

Eva Longoria dhe Felicity Huffman u panë të përqafuara në tapetin e kuq në Eva Longoria Foundation Gala natën e së enjtes (12 tetor) në Los Anxhelos, raporton Kosova.info.

Ish yjet Desperate Housewives shkëlqenin më pamjen e tyre në ngjarjen e bamirësisë së organizuar nga Eva.

Eva u mbështet gjithashtu nga shoku i vjetër Mario Lopez dhe gruaja e tij Courtney.

Fondacioni Eva Longoria ndihmon gratë latine të krijojnë të ardhme më të mirë për veten dhe familjet e tyre përmes edukimit dhe sipërmarrjes. /KI/

Komentoni