Lajme

Nis moti me stuhi në Shkup dhe qytete tjera të Maqedonisë

Mot i keq me shi të rrëmbyeshëm dhe me bubullima pasdite e përfshiu pjesën veriore të Luginës së Shkupit, njoftoi Drejtoria e Punëve Hidrometrologjike.

Prej aty informojnë se një mot me stuhi të fortë ka edhe në komunat Rosoman dhe Gradsko, si dhe në veriperëndim të Radovishit, në lindje të vendit.

Leni koment

Email-i juaj nuk do te publikohet.


*