ShowBiz

‘Nihan’ shijon pushimet me bashkëshortin, shikoni fotot magjepsëse në perëndim (Foto)

Aktorja e njohur Neslihan Atagul bashkë me burrin e saj Kadir, po shijojnë verën pranë ujërave të nxehta.

Ata kanë shijuar perëndimin e diellit duke pozuar.Neslihan ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet duke shkëmbyer puthje, transmeton InfoShqip.com Ata u martuan vitin e kaluar dhe duket se akoma po shijojnë ‘muajin e mjaltit’.

Komentoni