ShowBiz

Nicki Minaj performon e ‘mbuluar’ me dollarë (Foto-Video)

Reperja amerikane po ngjitet në toplistat e muzikës me hitet e reja që ka sjellë në treg, por veshja që zgjedh nuk mund të kalojë pa marrë vëmendje.

Nicki Minaj ka qenë e ftuar në emisionin e Jimmy Fellon, së bashku me Gotti për të performuar Rake it Up.

32-vjecarja u shfaq në skenë me një veshje ndryshe, që ishte tërësisht e mbuluar me dollarë. Një kostum ku njëra këmb ishte e mbuluar, tjetra e zuluar ku edhe në cizme ishte printuar shenja e dollarit.

Të dy shkaktuan shumë ‘zhurmë’ në publik duke sjellë një atmosferë energjike.

Ndërkohë po flitet për një romancë mes saj dhe producentit Nas pasi u shfaqën shumë pranë në ditëlindjen e tij.

Komentoni