ShowBiz

Në ditën e ditëlindjes, Leonora prezanton ‘zemrën’ e saj…Ky është urimi për të…

Leonora Jakupi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e suksesshme ajo shquhet edhe për bukurinë dhe elegancën e saj.

Leonora është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka uruar Morean për ditëlindjen e saj të 9-të, të cilën ajo e quan “Zemra e tetes”.

“Morea 9 urime zemra e tetes”- ishin fjalët e saj…/

Komentoni