Lajme

Ndërron jetë humanisti Abdurrahim Ejupi

Ka ndërruar jetë në moshën 87 vjeçare humanisti dhe veprimtari, Abdurrahim Ejupi.

Lajmin për vdekjen e ka bërë të ditur familja e tij duke lajmëruar se varrimi i të ndjerit do të bëhet të shtunën në ora 13:00 në fshatin Sekiraqë të Podujevës.

Leni koment

Email-i juaj nuk do te publikohet.


*