Mustafa: Xhudistët e rikthyen Kosovën në majat e sportit evropian

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar xhudistët Majlinda Kelmendin dhe Nora Gjakovën, duke theksuar se medalja e artë e Majlindës dhe medalja e bronztë e fituar nga Nora...

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar xhudistët Majlinda Kelmendin dhe Nora Gjakovën, duke theksuar se medalja e artë e Majlindës dhe medalja e bronztë e fituar nga Nora në Kampionatin Evropian në Poloni e rikthyen Kosovën në majat e sportit evropian.

Ky është postimi i plotë i kryeministrit Mustafa:

Kategoritë
Sport
S'ka komente

Komentoni

*

*

Lajme të tjera