ShowBiz

Muaji mjaltit në Maldive, Xhensila tregon linjat në bikini (Foto)

Po vazhdojnë pushimet e muajit të mjaltit të çiftit të martuar javën e kaluar.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po shijojnë brigjet dhe bukuritë përrallore të ishujve të Maldiveve.

Dyhsja prej disa ditësh ndodhen atje duke publikuar çdo ditë fotografi në rrjetet sociale.

Së fundi, Xhensila ka treguar edhe si po duket me bikini, duke publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa shihet duke luajtur me jastëk me Besin.

Ndryshe, nusja e re duket sigurisht shumë e lumtur dhe në super formë e veshur me një palë rroba banjë shumëngjyrëshe.

Komentoni