ShowBiz

Mozzik publikon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

Mozzik kohët e fundit ka qenë e mediave rozë shqiptare në lidhje me shkëputjen e bashkëpunimit me labelin, On Records.

Por, sot këngëtari ka publikuar këngën më të fundit, të cilën e ka realizuar me këngëtarë të huaj dhe që është i pari i këtij lloji për reperin.

“Ti amo”, titullohet kënga e re që e ka sjell në duet me Veyselin ndërsa është publikuar vetëm në Spotify.

Megjithatë, mbetet të shihet nëse do të publikohet edhe në YouTube gjersa theksojmë se Veysel është reper gjerman me prejardhje kurde.

Ndryshe, Mozzik është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë vitit 2018. 

Komentoni