ShowBiz

Morena Taraku provokon me dekoltenë e hapur (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo pëlqehet për dukjen e saj, dhe pozat provokuese të cilat nuk heziton që t’i ndajë me ndjekësit e saj.

Së fundmi, bukuroshja Taraku është shfaqur mjaft elegante e veshur me një fustan rozë dhe të gjatë.

Dekolteja e hapur, e bënte Morenën që të dukej edhe më provokuese, veçmas kur binte në sy tatuazhi poshtë gjoksit të saj.

Taraku është një adhuruese e tatuazheve, dhe ka plot të tilla në trupin e saj.

Tatuazhin e fundit, modelja dhe këngëtarja e njohur e realizoi muajin e kaluar, e që ishte një portret i nënës në krahun e saj të djathtë. 

Komentoni