Video

Moment dramatik – Aeroplani godet pistën, tmerrohen pasagjerët

Një aeroplan Ryanair ka goditur pistën ndërkohë që po ulej. Zhurma e shkaktuar dhe tronditja e madhe kanë tmerruar pasagjerët të cilët fillojnë të bërtasin. Video është regjistruar nga vetë pasagjerët në aeroportin e Bradford Airport, West Yorks.

Goditja e fuqishme e Boeing 737-800 në asfalt erdhi si pasojë e erërave të forta të pasdites së djeshme por për fat të mirë ka bërë një ulje të sigurt dhe asnjë nuk u lëndua.

Komentoni