ShowBiz

Modelja ‘bombë’ tregon trupin fantastik

Revista e njohur e kostumeve të plazhit, Sports Illustrated Swimsuit, është në përfundim të edicionit të 2018-s.

Në prag të publikimit të edicionit të sivjetmë, revista ka nisur të zbulojë emrat e disa prej bukurosheve që do të paraqitet për herë të parë në faqet e saj.

Njëra ndër to është edhe Olivia Culpo.

Zeshkanja 25-vjeçare është aktore, modele, prezantuese televizive dhe ish-Miss Amerika.

Revista ka publikuar dy fotografi këtë javë, për t’i njoftuar lexuesit me bukuroshen e lezetshme me trup fantastik.

Olivia ka thënë se pret që pozat e realizuara për SI Swimsuit do t’ia rrisin famën.

ImageImage

Komentoni