Lajme

Mësohen grupet e Europa League

Pas Ligës së Kampionëve, short që u tërhoq të enjten, sot është tërhequr edhe shorti për fazën e grupeve të Europa Leagues. 

Krasnodar që eliminoi Partizanin e Tiranës do të jetë në grup me Schalke 04, Salzburg dhe Nice, kurse Gent që eliminoi Shkëndijën e Tetovës do të luajë me Shakhtar Donetsk, Braga dhe Konyaspor. 

Leni koment

Email-i juaj nuk do te publikohet.


*