ShowBiz

Mëngjesi i Jozefina Topallit në malet e Veriut (Foto)

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka vendosur që ta kalojë fundjavën në malet e Veriut.

Ajo ka shpërndarë disa foto në Facebook, për të ndarë disa nga momentet me miqtë e saj.

Nën freskinë e maleve dhe ajrit të pastër Jozefina bën shëtitje me një qen. Gjithashtu ajo ka ndarë edhe ushqimin e mëngjesit, petulla me mjaltë.


 

Komentoni