ShowBiz

Meda tregon të vërtetën rreth ndarjes me bashkëshorten (Video)

Meda tregon se a e ka tradhtuar ndonjëherë Lulen.

meda-1_1497646908-3078296

I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda.

Ajo tregoi informacione të shumta për jetën private dhe atë profesionale, shkruan rtv21.tv

I pyetur nga Big Mama se a e ka tradhtuar ndonjëherë gruan e tij Lulen ai tha se “kur e ke një familje të shëndosh, atëherë nuk ka vend tradhtia aty, nuk është logjike”.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Komentoni