ShowBiz

Marina Fara e ‘kallë’ rrjetin me pozën e radhës, gati sa nuk i dalin tërësisht të pasmet

Provokimet nuk kanë të ndalur për vajzën e Eli Farës.

Marina Fara është një nga femrat më të komentuara në shou bizin rozë, e krejt kjo falë linjave të saj trupore të cilat ajo i tregon shpesh edhe para ndjekësve të saj.

Jemi mësuar tashmë që ajo në çdo postim që bën të tregoj asetet e saj bombastike.

E tillë është dhe fotografia e fundit e publikuar në InstaStory, ku Marina shfaqet e veshur me të zezë, duke ekspozuar kështu këmbët dhe një pjesë të të pasmëve pa pikë problemi.

Kujtojmë se Marina ka disa muaj që është ndarë nga i fejuari, por detaje rreh ndarjes nuk ka dhënë.

Image

Image

Komentoni