Madonna adopton dy vajza binjake nga Malaui

Një nga këngëtaret më të njohura në botë, Madonna, ka prezantuar dy vajzat e reja në profilin e saj në Instagram, duke shkruar se ajo ka përfunduar procesin e...
Madonna adopton dy vajza binjake nga Malaui

Një nga këngëtaret më të njohura në botë, Madonna, ka prezantuar dy vajzat e reja në profilin e saj në Instagram, duke shkruar se ajo ka përfunduar procesin e adoptimit të binjakeve nga Malaui.

Ajo ka shkruar se është tejmase e gëzuar për dy anëtaret e reja të familjes së saj, raporton agjencia e lajmeve, Reuters.

Fëmijët e tjerë të Madonnës janë vajza 20 vjeçare, Lourdes, djali 16 vjeçar Rocco Richie, dhe dy fëmijët e tjerë të adoptuar, 11 vjeçarët David Banda dhe Mercy James.

Këngëtarja 58 vjeçare, që jo rrallë herë quhet “mbretëresha e muzikës pop”, ka siguruar lejen e Gjykatës së Lartë të shtetit afrikan gjatë kësaj jave për të adoptuar vajzat binjake.

Kategoritë
ShowBiz
S'ka komente

Komentoni

*

*

Lajme të tjera